Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Tehnician - vânzări pentru tehnica compresoarelor

HR Consulting

300 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 03.12.2018

HR-Consulting, la cererea  clientului său, o companie internațională, este în căutare de candidați pentru a ocupa poziția de:

Despre companie:
Companie specializată în comercializarea tehnologiilor din domeniul ingineriei și producției, construcții, minerit, construcții automobile.

Responsabilități:
• Promovarea vânzărilor, atingerea obiectivelor anuale de proiecție ale companiei pentru vânzări,rentabilitate, stoc / inventar și cota de piață în gama de produse aflate sub responsabilitate, de pe  teritoriul Republicii Moldova;
• Obținerea unei creșteri profitabile prin concentrarea pe vânzări, creșterea cotei de piață, inclusiv a cotei clienților și a profitului;g
• Promovarea produsului companiei pentru a realiza întregul ciclu de vânzări  pentru a obține comenzile / achizițiile, contractele, livrarea și colectarea banilor în conformitate cu Condițiile Standard de Vânzare și Politica de Credit în vigoare.

Obiective:
• Promovarea în mod activ a întreagii game de produse;
• Vizitarea clientilor in mod regulat, perceperea nevoilor acestora precum  și pregătirea  propunerior  tehnice personalizate;
• Colaborarea  cu echipa de service;
• analiza pietei   concurente, acționarea proactivă în a răspunde cerințelor clienților companiei .

Cerințe față de candidat:
● Experiență de 3-4 ani în vînzări B2B sau experiență comercială în vînzări industriale;
● Cunoașterea limbii române;
● Utilizator încrezut  al calculatorului;
● Permis de conducere;
● Absolvent al facultății de inginerie;
● Orientare către client;
● Persoană comunicativă ;
● Atitudine motivantă, responsabilă;
● Capacitatea de a călători în mod regulat la nivel național.

Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul la adresa de e-mail: search.for.staff.hrc@gmail.com sau sunați la numărul: 060422844.

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 3 - 5 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 21.09.2018

IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
  • Full Time
  • 10.04.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat