locuri-de-munca

Tehnician IT

  • UCS SOFT SRL

    Mob. Tel/Fax.
  • Part Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 115
    Part Time
    Publicitate 27.09.2017 1 lună în urmă

    Domeniu

    Detalii job

    • Studii: Medii speciale
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Tehnician
    Furnizor de sisteme informatice pentru restaurante, baruri, hoteluri angajeaja tehnican. Posibil si strudent IT pentru lucru part -time.
    Candidatul ideal

    Responsabil, sa stie sa lucreze in echipa, sociabil, cunostinte bune DOS si Windows, retelistica.

    Descrierea jobului

    instalari sisteme informatice atat hardware cat si software, asistenta telefonica clienti si deplasari pentru remedierea problemelor.
    Dacă te-am interesat, transmite CV-ul la această adresă
    ucsmoldova@gmail.com

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Part Time
    • 22.09.2017

    Tainele Sănătăți
    • Part Time
    • 02.10.2017
    • Part Time
    • 13.09.2017