Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Tehnician Automatist (Statie Mobila Betoane)

HR Consulting

273 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 27.07.2018

Compania HR-Consulting la solicitarea clientului sau, este în căutarea candidaților pentru postul vacant:

Compania internaţională, producător si distribuitor a materialelor de construcții.

Responsabilități:
● Respectă procedurile SSM și identifică riscurile în zona sa de activitate
● Întreţinerea (diagnostic / mentenanta) a sistemului automatizat de operare.
● Întreţinerea (diagnostic / mentenanta) a echipamentelor IT.
● Supraveghează și asigură starea de funcționare a echipamentelor tehnice.
● Respectă procedurile de lucru specifice postului.
● Participa activ la activitățile desfășurate în stația de betoane.
● Configurarea parametrilor de proces.
● Imbunatatirea, programarea secventelor de operare.
● Implementarea / elaborarea de metode noi pentru monitorizarea și raportarea procesului.
● Analiza opririi echipamentelor, identificare cauze cu ajutorul Software industrial.
● Monitorizarea si asigurarea integrității datelor de proces.

Cerințe:
● Studii universitare in domeniul IT/automatizare procese tehnologice industriale.
● Cunoștințe despre retele industriale IT.
● Flexibilitate si deschidere pentru inovatie (open-mind / think-out-of-the-box)
● Atentie la detalii
● Spirit de echipă și profesionalism
● Permis conducere categoria B

Beneficii:
● Activitate într-o companie internaționala cu grija fata de angajații sai, inclusiv sub aspectul Sănătății și Securității in Munca si dezvoltare profesionala.
● Activitate intr-o echipa multinationala de profesioniști.
● Pachet social si salarial atractiv.

Contacte:
Cei interesați sunt rugați să transmite CV la adresa de Email: search.for.staff.hrc@gmail.com sau sa apeleze tel.022 202986; mob.068503560.
In CV indicati postul vacant: “TAR”

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 18.05.2018
  • Full Time
  • 13.05.2018
  • Full Time
  • 06.08.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat