Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

TEHNICIAN

HR Consulting

484 vizualizări
La acest job au aplicat: 4 candidați
Data publicării: 27.07.2018

Compania HR-Consulting, la cererea clientului său, este în căutare de candidați pentru poziția vacantă de:

TEHNICIAN

Despre Companie:
Companie internațională fondată în 1980, specificată în echipamentele de joc și ruletele electronice. Compania este unul din liderii mondiali ai industriei jocurilor de noroc.

Propunem:
● Angajare oficială cu pachet social inclus
● Salariu fix (de la 6000 lei NET)
● Training profesional intern și extern
● Accesul la tehnologii de ultimă generație (domeniul jocurilor de noroc)
● Salariu competitiv

Candidatul pe care-l căutăm:
● Studii medii în domeniul tehnic
● Cunoștințe de operare și depanare a calculatorului
● Vorbește fluent limba română
● Cunoașterea limbii engleze va constitui un avantaj
● Permis de conducere categoria B
● Experiența în domeniu este binevenită (1 an)

Atribuții de serviciu:
● Instalarea echipamentelor sistemelor de joc
● Mentenanța echipamentelor electronice și IT
● Rețelistica – cablare structurată și instalare echipamente în rețea
● Acordare asistență telefonică personalului operațional
● Monitorizarea echipamentelor de joc

Așteptăm CV-ul persoanelor dornice să se alăture echipei la adresa de e-mail: search.for.staff.hrc@gmail.com , indicînd în tema scrisorii codul: THN

Pentru informații suplimentare puteți apela la numărul de telefon: 022 876 556

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: 6000 - lei
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 22.05.2018
  • Full Time
  • 25.04.2018

DevelopmentAid
  • Full Time
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat