Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Tapițer mobilă/Обивщик мягкой мебели

Tronex com

509 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 17.09.2018

Studii medii speciale (specialitati: timplar, timplar universal, strungar multiprofil)
- experiență în efectuarea lucrărilor de tapițerie;
- Cunoasterea metodelor de tapitare
- Experienta in lucru cu diverse materiale textile
- capacitate de muncă sporită

Responsabilități:
- efectuarea lucrărilor de tapițerie calitativ și rapid;
- Asamblarea partilor componente ale produsului tapitat.
- executarea lucrărilor de căptușeală pe baza desenelor și schițelor;
- lucrul cu stofele, pielea naturală și artificială

Condiții de muncă:
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- pachet social;
- salariu motivant și plătit la timp;
- masă gustoasă oferită chiar pe teritoriul întreprinderii;
- program de lucru: 8:00-17:30 (de luni pînă vineri).

Domeniu

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 14.08.2018
  • Full Time
  • 19.09.2018

Recruitment Solutions
  • Full Time
  • 29.08.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat