Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Supervisor SPA Salon

HR Consulting

285 vizualizări
Data publicării: 17.04.2019

HR-Consulting – la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Responsabilități:
● Operarea stocurilor de produse cosmetice, inventarieri, achiziții;
● Gestionarea cu aparatul de casă, raportare;
● Planificarea și organizarea activității SPA salon, evidența personal;
● Evidența serviciilor housekeeping, laundry, inventar;
● Rapiditate și calitate în preluarea / onorarea comenzilor;
● Gestionarea rezervărilor / programărilor pentru clienți,
● Atitudine ospitalieră, pozitivă, responsabilă pentru munca prestată.

Cerințe:
● Studii superioare finisate; Economie, Finanțe, Marketing, Comerț;
● Specializare în domeniul Vânzări ( Stocuri, rulaje, inventariere ), Servicii și Produse Cosmetice; Marketing;
● Experiența relevanta in domeniu de minim 2 ani;
● Cunoașterea limbii română, rus - obligatoriu. Engleza va constitui un avantaj;
● Orientare către satisfacerea necesităților clientului. Rapiditate și flexibilitate.
● Cultură, prezentare, aspect delicat și atrăgător.
● Orientare spre rezultat;
● Utilizator experimentat al PC;
● Calități manageriale; profesionale; personale;
● Abilități ospitaliere, de prezentare, promovare, negociere, responsabilitate, onestitate.

Oferim:
● Salariu motivant;
● Pachet social complet;
● Posibilitate de creştere profesională;
● Grafic de muncă 09.00 - 21.00, peste o zi;
● Geo poziție -  centrul orașului;
● Echipă pozitivă, tânără, dinamică și colegială;
● Pachet atractiv de beneficii.

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: search.for.staff.hrc@gmail.com ; În CV indicați codul postului vacant:  ASP

Telefon de contact : 060102909

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

Vă mulțumim pentru timpul acordat.

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Personal Agency SRL
  • Full Time
  • 23.01.2019

International Contracting Group
  • Full Time
  • 11.04.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat