Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Supervisor SPA Salon

HR Consulting

92 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 22.02.2019

HR-Consulting – la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Responsabilități:
● Operarea stocurilor de produse cosmetice, inventarieri, achiziții;
● Gestionarea cu aparatul de casă, raportare;
● Planificarea și organizarea activității SPA salon, evidența personal;
● Evidența serviciilor housekeeping, laundry, inventar;
● Rapiditate și calitate în preluarea / onorarea comenzilor;
● Gestionarea rezervărilor / programărilor pentru clienți,
● Atitudine ospitalieră, pozitivă, responsabilă pentru munca prestată.

Cerințe:
● Studii superioare finisate; Economie, Finanțe, Marketing, Comerț;
● Specializare în domeniul Vânzări ( Stocuri, rulaje, inventariere ), Servicii și Produse Cosmetice; Marketing;
● Experiența relevanta in domeniu de minim 2 ani;
● Cunoașterea limbii română, rus - obligatoriu. Engleza va constitui un avantaj;
● Orientare către satisfacerea necesităților clientului. Rapiditate și flexibilitate.
● Cultură, prezentare, aspect delicat și atrăgător.
● Orientare spre rezultat;
● Utilizator experimentat al PC;
● Calități manageriale; profesionale; personale;
● Abilități ospitaliere, de prezentare, promovare, negociere, responsabilitate, onestitate.

Oferim:
● Salariu motivant;
● Pachet social complet;
● Posibilitate de creştere profesională;
● Grafic de muncă 09.00 - 21.00, peste o zi;
● Geo poziție -  centrul orașului;
● Echipă pozitivă, tânără, dinamică și colegială;
● Pachet atractiv de beneficii.

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: search.for.staff.hrc@gmail.com ; În CV indicați codul postului vacant:  ASP

Telefon de contact : 060102909

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

Vă mulțumim pentru timpul acordat.

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

National Au Pair Center of Moldova
  • Full Time
  • 03.01.2019

Veo Worldwide Services
  • Full Time
  • 05.02.2018

  • Full Time
  • 06.02.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat