Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Sudor Argon

INOX PLUS

167 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 24.08.2018

Compania INOX PLUS lider în comercializarea materiei prime și producerea confecțiilor metalice, anunta concurs pentru postul vacant:

Sudor (Argon)

Cerințe:
- experiența în domeniu este binevenită;
- fire dinamică;
- responsabilitate.

Responsabilități:
- Sudarea materialelor
- Montarea materialelor
- Executarea următoarelor lucrări din metal: butoaie, mese, construcţii la comandă
- Răspunde de organizarea şi desfăşurarea activităţii la locul de muncă repartizat în cadrul punctului de lucru.

Ce oferim:
- grafic de muncă stabil;
- salariu atractiv, achitat la timp;
- pachet social complet;
- atmosferă de lucru plăcută;
- posibilitate de creștere profesională;

Dacă citind anunțul te-ai gîndit: Este ceea ce vreau! expediază un CV la adresa electronică:hr@inoxplus.md,sau apelează la numărul 079 340 888; 022 317 318.

Te așteptăm cu drag in echipa noastră.

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 07.08.2018
  • Full Time
  • 22.05.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat