locuri-de-munca

STAGIU IN EUROPA PENTRU ABSOLVENTII SCOLILOR PROFESIONALE

  • Confidential

    Mob. Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 121
    Full Time
    Publicitate 14.06.2017 1 lună în urmă

    Detalii job

    • Studii: Medii speciale
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Oferim:
    Stagiere in Europa, pe durata de la 3 -12 luni, pentru absolventii scolilor profesionale.
    Stagiarii vor avea posibilitatea sa perfectioneze cunostintele profesionale, conform standardelor si tehnologiilor performante. La finisarea stagierii se ofera diploma tip european.
    Domeniile:

    - Restaurante si Hotele (chelneri, barmeni, bucatari, receptionisti, room-service);
    - Constructii: (tencuitori, zugravi, lacatusi, sudori, tamplari).
    - Frizerii si saloane de infrumusetare (manichiuriste, pedichiriste, frizeri, coafori, cosmeticeni, maseuri)

    Cerinte:
    - Diploma de studii profesionale;
    - Certificat medical;

    Drumul, cazarea, diurnele sunt achitate de catre companie.

    Pentru a participa la program va rugam sa trimiteti CV-ul + copia diplomei ca adresa de e-mail: stagiere.belgia@gmail.com

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    Carieră. Centrul de consultanță
    • Full Time
    • 29.06.2017
    • Full Time
    • 26.07.2017
    • Full Time
    • 23.05.2017