locuri-de-munca

Specialist suport clientelă

  • MAIB

    Mob. Tel/Fax.
  • În schimburi
  • La acest job au aplicat: 3
    Vizualizări: 680
    În schimburi
    Job Nr. 32891 3 luni în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    VIP
    client

    Descriere post vacant

    Departamentul Resurse Umane şi Organizare
    anunţă existenţa postului vacant:

    Specialist suport clientelă,

    în cadrul Serviciului Call-Center

    Misiune Post:

    • Gestionarea şi dezvoltarea relaţiei cu clienţii existenţi. Oferirea unui suport informaţional atît pentru serviciile şi produsele existente, cît şi pentru valorificarea oportunităţilor comerciale.

    Profilul candidatului:

    • studii superioare, în domeniul financiar-economic va fi considerat un avantaj;
    • cunoaşterea produselor propuse de către bancă pe piaţa clienţilor retail: tipurile, condiţiile acordării, avantajele şi dezavantajele pentru client şi bancă;
    • abilităţi de vînzare a produselor bancare;
    • abilitatea de a comunica pozitiv;
    • cunoaşterea fluentă a limbii de stat şi a limbii ruse;
    • cunoaşterea limbii engleze la nivel conversaţional.

    Particularităţile postului:

    • disponibilitate pentru lucru în regim glisant - schimburi de 12 ore – în ture de zi / noapte / weekend / sărbători.

    Persoanele interesate sunt invitate să depună CV model MAIB pe adresa de email: resurseumane@maib.md

    CV model MAIB poate fi gasit aici!

    Vor fi contactate doar persoanele selectate.

    Despre companie:

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • 03.03.2017

    Imprumut md
    • 28.03.2017
    • 13.04.2017