locuri-de-munca

Specialist Securitate

  • ProCredit Bank S.A.

    Mob. 068-355-811 Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 443
    Full Time
    Job Nr. 38902 5 luni în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    VIP
    client

    Descriere post vacant

    Locatia: Chişinău

    Responsabilităţi principale:

    • Organizarea şi controlul nemijlocit al activităţii de pază şi securitate în cadrul Băncii;
    • Stabilirea regulilor privind accesul şi circulația în interiorul subdiviziunilor Băncii;
    • Asigurarea existenței dotărilor necesare (echipament, mijloace tehnice) şi a bunei funcţionări a acestora (suport tehnic/profilaxia sistemelor de securitate);
    • Organizarea şi efectuarea controlului tuturor lucrărilor de instalare a sistemelor de securitate precum și verificarea calităţii lucrului efectuat de furnizorii selectați;
    • Evaluarea prealabilă a costurilor de investiție și  întocmirea bugetelor;
    • Elaborarea şi încheierea contractelor cu structurile de securitate;
    • Depistarea, prevenirea şi contractarea acţiunilor ilegale ce pot avea loc;
    • Instruirea personalului Băncii în domeniul securității;
    • Pregătirea rapoartelor corespunzătoare.

    Cerinţe de calificare:

    • Studii superioare;
    • Experienţă în domeniu minim 1 an;
    • Cunoștințe de instalare şi deservirea sistemelor de securitate;
    • Cunoaşterea legislaţiei Republicii Moldova şi actelor normative ale Băncii Naţionale a Moldovei privind securitatea subdiviziunilor Băncii şi Sediului Principal;
    • Abilităţi de coordonare, planificare, organizare şi de lucru în echipă;
    • Rezistență la stres şi capacități de comunicare cu diferite persoane;
    • Disponibilitate, accesul permanent la telefon, reacționarea rapidă la situaţiile de forță majoră;
    • Abilităţi PC;
    • Cunoaşterea limbilor română, rusă și engleză.

    Dacă sunteți interesați de postul vacant propus, vă rugăm să expediați CV-ul şi Scrisoarea de motivare pe următoarea adresă electronică: resurse.umane@procreditbank.md

    Despre companie:

    ProCredit Bank is a development-oriented and responsible commercial bank. We offer excellent customer service to small and medium enterprises and to private individuals who would like to save.

    We are convinced that our prosperity depends on success of each employee. And, we invest extensively in the training and development of our staff in order to create an open and efficient working atmosphere, and to provide friendly and competent service for our clients.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    ProCredit Bank S.A.
    • Full Time
    • 02.06.2017

    Mobiasbanca
    • Full Time
    • 23.09.2017
    • Full Time
    • 11.10.2017