Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Specialist Secţia Servicii Interne

ProCredit Bank S.A.

87 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați

Responsabilităţi principale:
• Organizarea şi controlul nemijlocit al activităţii de pază şi securitate în cadrul Băncii;
• Asigurarea şi controlul instalării sistemului de alarmă de securitate şi anti-incendiu în subdiviziunile Băncii şi în Sediul Principal, în timpul efectuării lucrărilor de reparaţie şi construcţie. Coordonarea activităţii firmei de securitate şi anti-incendiu;
• Stabilirea regulilor privind accesul şi circulația în interiorul subdiviziunilor Băncii;
• Asigurarea existenței dotărilor necesare (echipament, mijloace tehnice) şi a bunei funcţionări a acestora (suport tehnic/profilaxia sistemelor de securitate);
• Organizarea şi efectuarea controlului tuturor lucrărilor de instalare a sistemelor de securitate precum și verificarea calităţii lucrului efectuat de furnizorii selectați;
• Analiza situaţiilor suspecte în incinta agenţiilor şi cordonarea sistemelor de supraveghere anti-fraudă;
• Pregătirea rapoartelor, informaţiilor statistice ce ţin de domeniul  administrativ;
• Determinarea, analiza şi actualizarea bazei de furnizori pentru satisfacerea necesităţilor curente şi ulterioare;
• Întocmirea bugetelor ce ţin de procurări, controlul cheltuielilor curente şi planificate, analiza lor comparativă;
• Organizarea tenderelor pentru lucrările şi serviciile necesare procesului de deservire a subdiviziunilor Băncii;
• Elaborarea şi încheierea contractelor;
• Depistarea, prevenirea şi contractarea acţiunilor ilegale ce pot avea loc;
• Instruirea personalului Băncii în domeniul securității;
• Comunicarea cu organele competente in cursul desfasurarii atributiilor de serviciu  si in limita  responsabilitatilor;
• Îndeplinirea altor instrucţiuni, primite de la Comitetul de Conducere.

Cerinţe de calificare:
• Studii superioare;
• Experienţă în domeniu minim 1 an;
• Cunoștințe de instalare şi deservirea sistemelor de securitate;
• Cunoaşterea legislaţiei Republicii Moldova şi actelor normative ale Băncii Naţionale a Moldovei privind securitatea subdiviziunilor Băncii şi Sediului Principal;
• Abilităţi de coordonare, planificare, organizare şi de lucru în echipă;
• Rezistență la stres şi capacități de comunicare cu diferite persoane;
• Disponibilitate, accesul permanent la telefon, reacționarea rapidă la situaţiile de forță majoră;
• Abilităţi PC;
• Cunoaşterea limbilor română şi rusă și engleză;
• Cunoaşterea limbii engleze la nivel mediu (obligatoriu).

Dacă sunteți interesați de postul vacant propus, vă rugăm să expediați CV-ul şi Scrisoarea de motivare pe următoarea adresă electronică: mda.resurse.umane@procredit-group.com

Despre companie

ProCredit Bank is a development-oriented and responsible commercial bank. We offer excellent customer service to small and medium enterprises and to private individuals who would like to save. We are convinced that our prosperity depends on success of each employee. ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 05.02.2018
  • Full Time
  • 09.03.2018
  • Full Time
  • 20.11.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat