Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Specialist Salarizare Limba Franceză (Nivel Mediu)

Professional Resurse Umane

267 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 22.05.2018

Responsabilități de bază:

Calculează compensațiile la care au dreptul salariații clienților francezi, ca urmare a  concedierii sau întreruperii anticipate a contractelor individuale de muncă, în conformitate cu legislația în vigoare și prevederile Contractului Colectiv de muncă;

Introduce în baza de date  elementele variabile ale salariatului (avansuri, prime, etc) în programele puse la dispoziție;

Realizează raportări și calcule estimative la solicitarea clienților;

Realizează declarații lunare, trimestriale și anuale în vederea plății asigurărilor sociale;

Participă la managementul calității avînd o contribuție activă la ameliorarea proceselor de salarizare și a procedurilor interne ale departamentului;

Răspunde de respectarea normelor legale privind secretul și confidențialitatea datelor și informațiilor.

Cerințe:

Studii superioare  în domeniul economic;
 Cunoașterea limbii franceze la un nivel mediu;
 Experieță profesională în domeniul econonic/financiar.

Beneficiile jobului:

Formare la nivel internațional;
Oportunităti de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică și de succes;
Un loc de muncă oficial.

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

ProCredit Bank S.A.
  • Full Time
  • 30.05.2017

Tronex com
  • Full Time
  • 19.06.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat