locuri-de-munca

Specialist salarizare

  • Veo Worldwide Services

    Mob. 079009929 Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 228
    Full Time
    Publicitate 23.07.2017 1 lună în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Avem 10 ani de experiență, peste 600 de colegi în 10 sedii din România, Republica Moldova, Polonia, Bulgaria și Ucraina. Peste 20 de proiecte cu expunere internațională. Partener strategic în training – DARE Academy. Mediu multicultural și un zumzăit continuu într-o multitudine de limbi străine: engleză, franceză, italiană, spaniolă, greacă, germană, rusă, turcă, sârbă, croată. Clienți din toate colțurile lumii.

      Care este activitatea principală a VEO? Suntem o companie specializată în oferirea de servicii B2B, acoperind o arie largă de domenii în care activează clienţii noştri internaţionali:  Comercial, Financiar-Contabil, Resurse Umane, Logistică și Transport, Support și Dezvoltare IT

      Ce ne definește? PASIUNEA şi IMPLICAREA. Punem aceste ingrediente magice în tot ceea ce facem, iar acest lucru se reflectă nu numai în rezultatele noastre, ci mai ales în activitatea noastră zilnică.

    Avem o bază de cunoștințe imensă construită în ultimii 10 ani, pusă la dispoziția ta. Tot ce îți trebuie este dorința de a reuși. Nu te putem ajuta cu asta, dar cu restul ... Da, putem!

    La moment, ne mărim echipa de Payroll la sediul nostru din Chişinău!

    Eşti o persoană organizată, atentă la detalii, orientata spre rezultate şi dornică de perfecţionare continuă ? Te vrem în echipa noastră !

    Fie că eşti la început de carieră şi cauţi o experienţă profesională care să conteze, fie că ai lucrat deja în acest domeniu (sau într-un domeniu relevant pentru activitatea noastră) şi vrei să te dezvolţi, noi vom identifica trainingul potrivit pentru a te pune în valoare în echipa noastră de Payroll Franta.

    Misiunile tale in echipa noastra:

    -Realizezi calculul salarial pentru angajații clienților francezi din portofoliul nostru și înregistrezi orele de prezența și absentele acestora, primele, avansurile de salariu  pe care urmează să le primească;

    -Calculezi compensațiile la care au dreptul salariații că urmare a încheierii sau rupturii anticipate a contractelor individuale de muncă, în conformitate cu legislația franceză;

    -Introduci în bază de date perioadă de concediu medical și realizezi adeverințele de salariu necesare indemnizării salariaților de către organismele din Franța;

    -Realizezi declarațiile de cotizații sociale specifice societătilor clientului nostru.

    Pentru a face parte din echipa noastra ai nevoie de:
    - Cunostinṭe de limbă franceză la nivel mediu (minim B1);
    - Cunostinṭe de utilizare pachet MS Office;
    - Dorinta de dezvoltare si evolutie;
    - Rezistenta la stres si atentie la detalii;
    - Capacitate de sinteză și spirit analitic;
    - Spirit de echipa;
    - Disponibilitate de deplasare la Bucuresti pentru o formare de 2-3 luni.

    Beneficiile tale:
    - Mediu de lucru internațional, cu reale oportunităti de dezvoltare personală și profesională;
    - Atmosferă de lucru prietenoasă și spirit colegial;
    - Pachet salarial motivant.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    Компания Cheton Group
    • Full Time
    • 15.05.2017

    Companie autohtona
    • Full Time
    • 12.06.2017