Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Specialist resurse umane (Orhei).

SRL Maestro-nut

114 vizualizări
La acest job au aplicat: 1 candidați

Compania “MAESTRO-NUT” S.R.L. anunţă vacantă poziţia de

Responsabilități de serviciu:

  • Planifică activitățile resurselor umane.
  • Asigură interpretarea corectă și aplicarea politicilor de personal ale organizației.
  • Planifică și coordonează orientarea noilor angajați, pentru a facilita integrarea acestora în organizație
  • Ține evidența documentației necesare activităților departamentului privind fluctuația angajaților.
  • Investighează stările de impas și recomandă măsuri corespunzătoare.
  • Intermediază raporturile dintre angajați.
  • Execută și implementează planul de recrutare a angajaților.
  • Redactarea documentației corespunzătoare departamentului.

Cerinţe faţă de candidaţi:

  • Studii superioare ;
  • Experienţă de activitate în domeniu - minim 1 an;
  • Abilităţi de operare PC;
  • Vorbirea fluentă a limbilor română şi rusă, cunoaşterea limbii engleze constituie un avantaj.

Cei interesati sunt rugati sa trimita CV la nr. de fax: 022-21-21-14 sau e-mail: hr@maestro-nut.com. Tel.: (022)-21-20-66 SAU 079922333

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 17.04.2018

ConsultingLab
  • Full Time
  • 22.12.2017
  • Full Time
  • 26.12.2017
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat