Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Specialist resurse umane

Anonim

277 vizualizări
La acest job au aplicat: 1 candidați
Data publicării: 21.06.2018

“Black Sea Seeds” SRL este o companie tânără și dinamică, specializată în producerea semințelor organice pentru clienții săi internaționali. Oficiul companiei se afla în mun. Chișinău.

Descrierea generală a funcției: specialistul resurse umane (angajat cu norma deplină) asigură toate activitățile legate de întocmirea și gestionarea documentelor de evidență a personalului din cadrul companiei în conformitate cu legislația în vigoare.

Responsabilitățile de bază:
·         Perfectarea procedurilor privind relațiile de muncă – angajare, încetare a contractului individual de munca, sancționare, premiere, modificare a condițiilor contractuale, diferite tipuri de concedii, etc;
·         Asigurarea evidenței curente în registrele privind personalul;
·         Gestionarea dosarelor personale ale angajaților;
·         Asigurarea unei bune evidențe a carnetelor de muncă;
·         Întocmirea tabelelor de pontaj;
·         Prezentarea rapoartelor solicitate, și alte responsabilități.

Cerințe de bază:
·         Cunoștințe in domeniul legislației muncii și experiența de lucru într-un post similar ar reprezenta un avantaj semnificativ;
·         Competențe de aplicare a legislației muncii şi de soluționare a situațiilor complexe;
·         Abilități de operare a aplicațiilor Microsoft Office;
·         Comunicabilitate, responsabilitate, capacitate de concentrare, rezistență la stres.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul și scrisoarea de motivare la adresa: info@blackseaseeds.com  până la data de 7 iulie 2018.

Relații la telefonul 022 731920

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Pedersen Partners
  • Full Time
  • 17.07.2018
  • Full Time
  • 28.05.2018
  • Full Time
  • 21.06.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat