locuri-de-munca

Specialist relatii internationale

  • Accent Electronic

    Mob. Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 1
    Vizualizări: 44
    Full Time
    Publicitate 28.11.2017 13 zile în urmă

    Domeniu

    Detalii job

    • Studii: Masterat
    • Experiență: 3 - 5 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Specialist relaţii internaţionale

    Cerinte
    - Studii superioare in domeniul relatiilor internationale;
    - Experienta de lucru relevanta de minim 4 ani;
    - Cunoaşterea limbilor engleză, romînă şi rusă - nivel avansat;
    - Flexibilitate, spirit de initiativa;

    Responsabilitati
    - Formarea prezentarilor, broşurilor şi altor materiale pentru proiecte;
    - Traduceri în limba engleză, romînă rusă;
    - Analiza oportunitatilor de dezvoltare conform strategiileor manageriale;
    - Căutarea potenţialilor investitori, organizaţii care ar fi cointeresaţi în cooperare.

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Training specializat;
    - Posibilitati de promovare in plan profesional si de dezvoltare a carierei;
    - Pachet salarial atractiv, incluzand bonusuri de performanta;
    - Program de lucru de 8 ore/zi (de la 9.00 pînă la 18.00);

    Dacă corespundeti tuturor cerinţelor, rugăm să expediaţi CV cu poză si indicarea denumirii pozitiei vacante, pe adresa de email: cadre@accent.md

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 27.03.2017
    • Full Time
    • 24.11.2017

    AquaTrade SRL
    • Full Time
    • 10.10.2017