Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Specialist relatii internationale

Accent Electronic

289 vizualizări
La acest job au aplicat: 1 candidați
Data publicării: 28.11.2017

Specialist relaţii internaţionale

Cerinte
- Studii superioare in domeniul relatiilor internationale;
- Experienta de lucru relevanta de minim 4 ani;
- Cunoaşterea limbilor engleză, romînă şi rusă - nivel avansat;
- Flexibilitate, spirit de initiativa;

Responsabilitati
- Formarea prezentarilor, broşurilor şi altor materiale pentru proiecte;
- Traduceri în limba engleză, romînă rusă;
- Analiza oportunitatilor de dezvoltare conform strategiileor manageriale;
- Căutarea potenţialilor investitori, organizaţii care ar fi cointeresaţi în cooperare.

Alte informatii

Beneficii:
- Training specializat;
- Posibilitati de promovare in plan profesional si de dezvoltare a carierei;
- Pachet salarial atractiv, incluzand bonusuri de performanta;
- Program de lucru de 8 ore/zi (de la 9.00 pînă la 18.00);

Dacă corespundeti tuturor cerinţelor, rugăm să expediaţi CV cu poză si indicarea denumirii pozitiei vacante, pe adresa de email: cadre@accent.md

Domeniu

  • Studii: Masterat
  • Experiență: 3 - 5 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat