Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

SPECIALIST RELAȚII CLIENTELĂ – OPERATOR TELEFONIC (lucru de la domiciliu: part time/ full time)

HR Consulting

263 vizualizări
La acest job au aplicat: 4 candidați
Data publicării: 16.07.2018

Compania HR-Consulting, la cererea clientului său, este în căutare de candidați pentru poziția vacantă de:

SPECIALIST RELAȚII CLIENTELĂ – OPERATOR TELEFONIC  (lucru de la domiciliu: part time/ full time)

Despre Companie:

Companie internațională de frumusețe, prezentă în peste 140 de țări ale lumii. Desemnată LEADER pe piața globală la începutul sec. XXI.

Compania propune:
• Salariu fix și achitat la timp
• Instruire gratuită
• Lucru comod, de la domiciliu
• Salariu din prima zi
• Angajare oficială
• Pachet social inclus
• Salariul se discută nemijlocit la interviu (dar e competitiv pe piață)

Bonusuri (compania vă asigură cu):
• Număr de telefon de serviciu cu apeluri nelimitate
• Laptop
• Achitarea lunară a internetului

Program Part-time: Luni-Vineri, de la 17:30 până la 21:30

Program Full-time: săptămînă impară: 9:00-17:30/ săptămînă pară: 13:00-21:30

! Excepție va face prima lună - se va lucra de la oficiul companiei (pentru o integrare rapidă și ușoară) cu program de lucru în prima parte a zilei, după cum urmează:
PART time: 9:00-15:30
FULL time: 9:00-17:30

Atribuții de serviciu:
• Preluarea apelurilor telefonice de la clienți, rezolvarea sau redirecționarea apelurilor la persoanele responsabile
• Răspunderea în scris solicitărilor primite din partea clienților pe adresa de e-mail
• Soluționarea sau transmiterea spre rezolvare a solicitărilor preluate telefonic / în scris către specialiștii din alte departamente
• Apelarea clienților la numerele de telefon din baza de date pentru rezolvarea operativă a unor situații sau în cadrul sondajelor de opinie
• Executarea altor sarcini similare, cerute de superiorii ierarhici.

Candidatul pe care-l căutăm:
• E sociabil, iar telefonul îi este un prieten bun
• Comunică (verbal și în scris) corect și frumos în limba română (discuțiile vor fi cu reprezentanți din România)
• E utilizator experimentat al calculatorului, în special a Microsoft Office-ului
• Este orientat spre soluționarea problemelor

Așteptăm CV-ul persoanelor dornice să se alăture echipei la adresa de e-mail: search.for.staff.hrc@gmail.com ; indicînd în tema scrisorii codul: SRC

Pentru informații suplimentare puteți apela la numărul de telefon: 060422844

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Freelancer
  • 03.05.2018
  • 29.06.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat