Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Specialist mentenanță

Mobiasbanca

444 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
6 luni în urmă

BC „Mobiasbancă - Groupe Societe Generale” S.A. anunţă concurs pentru postul vacant de

Serviciul Mentenanță
Departamentul Logistică

Misiune post: Asigurarea stării funcționale a infrastructurii, fondului imobiliar si bunurilor băncii.

Responsabilităţi de baza:

  • Asigurarea menținerii în stare funcțională a elementelor tehnice de infrastructură ale băncii
  • Gestionarea solicitărilor de efectuare a lucrărilor de mentenanță și reparație prin aplicația JIRA
  • Organizarea si controlul efectuării deservirii curente și reparațiilor minore a infrastructurii băncii (sistemelor de aprovizionare cu energie electrica, căldură și apă, sisteme de canalizare, ventilare, de filtrare a apei etc.);
  • Monitorizarea bugetului;
  • Verificarea documentelor financiare, actelor de verificare prezentate de furnizori, verificarea  și transmiterea spre plată către departamentul financiar;
  • Monitorizarea calității serviciilor de curățeniei în sediul central si filiale;
  • Monitorizarea mișcării bunurilor intre subdiviziunile băncii;
  • Completarea, actualizarea și păstrarea Registrului de Evidenta a Resurselor de Măsurare si Monitorizare;
  • Organizarea verificării metrologice de stat sau interne a Resurselor de Măsurare si Monitorizare si înregistrarea rezultatelor;
  • Elaborarea procedurilor și instrumentelor de lucru necesare gestionarii serviciului de mentenanță si suport la nivel de banca.

Cerinţe fata de candidati:

  • Studii superioare cu profil tehnic sau economic;
  • Experienta de munca intr-o pozitie similara minim 1 an;
  • Cunoaşterea limbilor: romană, rusă, engleză;
  • Cunoaşterea actelor legislative şi normative în vederea reglementării următoarelor domenii: construcţii, electricitate, gazificare, ş.a
  • Cunoștințe avansate în sistemele și aplicațiile informatice (Word, Excel, Power Point).

Profilul candidatului:

  • Abilitati de comunicare;
  • Orientare spre rezultat;
  • Orientare spre client;
  • Cooperare;
  • Managementul schimbarii;
  • Dezvoltarea capitalului uman;
  • Rezistenta la stres.

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV, indicând postul solicitat, la adresa: bir. 409, Chisinau, bd. Ştefan cel Mare şi Sfânt 81 a,  sau prin  e-mail: resurse.umane@mobiasbanca.md, fax. 54-19-74. tel: 022 812 4 61.

Mobiasbanca

Despre companie:

"Mobiasbancă"este printre primele bănci ale Republicii Moldova. O bancă inovativă ce s-a dezvoltat dinamic pe parcursulactivităţii sale.Bancă comercială universală orientată spre deservirea atât a clienţilor corporativi, cât şi a celor ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat