locuri-de-munca

Specialist mentenanță

  • Mobiasbanca

    Mob. Tel/Fax. fax. 54-19-74. tel: 022 812 4 61
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 137
    Full Time
    Job Nr. 39998 27 zile în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    VIP
    client

    Descriere post vacant

    BC „Mobiasbancă - Groupe Societe Generale” S.A. anunţă concurs pentru postul vacant de

    Serviciul Mentenanță
    Departamentul Logistică

    Misiune post: Asigurarea stării funcționale a infrastructurii, fondului imobiliar si bunurilor băncii.

    Responsabilităţi de baza:

    • Asigurarea menținerii în stare funcțională a elementelor tehnice de infrastructură ale băncii
    • Gestionarea solicitărilor de efectuare a lucrărilor de mentenanță și reparație prin aplicația JIRA
    • Organizarea si controlul efectuării deservirii curente și reparațiilor minore a infrastructurii băncii (sistemelor de aprovizionare cu energie electrica, căldură și apă, sisteme de canalizare, ventilare, de filtrare a apei etc.);
    • Monitorizarea bugetului;
    • Verificarea documentelor financiare, actelor de verificare prezentate de furnizori, verificarea  și transmiterea spre plată către departamentul financiar;
    • Monitorizarea calității serviciilor de curățeniei în sediul central si filiale;
    • Monitorizarea mișcării bunurilor intre subdiviziunile băncii;
    • Completarea, actualizarea și păstrarea Registrului de Evidenta a Resurselor de Măsurare si Monitorizare;
    • Organizarea verificării metrologice de stat sau interne a Resurselor de Măsurare si Monitorizare si înregistrarea rezultatelor;
    • Elaborarea procedurilor și instrumentelor de lucru necesare gestionarii serviciului de mentenanță si suport la nivel de banca.

    Cerinţe fata de candidati:

    • Studii superioare cu profil tehnic sau economic;
    • Experienta de munca intr-o pozitie similara minim 1 an;
    • Cunoaşterea limbilor: romană, rusă, engleză;
    • Cunoaşterea actelor legislative şi normative în vederea reglementării următoarelor domenii: construcţii, electricitate, gazificare, ş.a
    • Cunoștințe avansate în sistemele și aplicațiile informatice (Word, Excel, Power Point).

    Profilul candidatului:

    • Abilitati de comunicare;
    • Orientare spre rezultat;
    • Orientare spre client;
    • Cooperare;
    • Managementul schimbarii;
    • Dezvoltarea capitalului uman;
    • Rezistenta la stres.

    Persoanele interesate sunt invitate să depună CV, indicând postul solicitat, la adresa: bir. 409, Chisinau, bd. Ştefan cel Mare şi Sfânt 81 a,  sau prin  e-mail: resurse.umane@mobiasbanca.md, fax. 54-19-74. tel: 022 812 4 61.

    Despre companie:

    "Mobiasbancă" este printre primele bănci ale Republicii Moldova. O bancă inovativă ce s-a dezvoltat dinamic pe parcursul activităţii sale. Bancă comercială universală orientată spre deservirea atât a clienţilor corporativi, cât şi a celor individuali.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 12.05.2017

    SRL Maestro-Nut
    • Full Time
    • 12.07.2017
    • Full Time
    • 20.06.2017