Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Specialist mentenanță

Mobiasbanca

887 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați

BC „Mobiasbancă - Groupe Societe Generale” S.A. anunţă concurs pentru postul vacant de

Serviciul Mentenanță
Departamentul Logistică

Misiune post: Asigurarea stării funcționale a infrastructurii, fondului imobiliar si bunurilor băncii.

Responsabilităţi de baza:

  • Asigurarea menținerii în stare funcțională a elementelor tehnice de infrastructură ale băncii
  • Gestionarea solicitărilor de efectuare a lucrărilor de mentenanță și reparație prin aplicația JIRA
  • Organizarea si controlul efectuării deservirii curente și reparațiilor minore a infrastructurii băncii (sistemelor de aprovizionare cu energie electrica, căldură și apă, sisteme de canalizare, ventilare, de filtrare a apei etc.);
  • Monitorizarea bugetului;
  • Verificarea documentelor financiare, actelor de verificare prezentate de furnizori, verificarea  și transmiterea spre plată către departamentul financiar;
  • Monitorizarea calității serviciilor de curățeniei în sediul central si filiale;
  • Monitorizarea mișcării bunurilor intre subdiviziunile băncii;
  • Completarea, actualizarea și păstrarea Registrului de Evidenta a Resurselor de Măsurare si Monitorizare;
  • Organizarea verificării metrologice de stat sau interne a Resurselor de Măsurare si Monitorizare si înregistrarea rezultatelor;
  • Elaborarea procedurilor și instrumentelor de lucru necesare gestionarii serviciului de mentenanță si suport la nivel de banca.

Cerinţe fata de candidati:

  • Studii superioare cu profil tehnic sau economic;
  • Experienta de munca intr-o pozitie similara minim 1 an;
  • Cunoaşterea limbilor: romană, rusă, engleză;
  • Cunoaşterea actelor legislative şi normative în vederea reglementării următoarelor domenii: construcţii, electricitate, gazificare, ş.a
  • Cunoștințe avansate în sistemele și aplicațiile informatice (Word, Excel, Power Point).

Profilul candidatului:

  • Abilitati de comunicare;
  • Orientare spre rezultat;
  • Orientare spre client;
  • Cooperare;
  • Managementul schimbarii;
  • Dezvoltarea capitalului uman;
  • Rezistenta la stres.

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV, indicând postul solicitat, la adresa: bir. 409, Chisinau, bd. Ştefan cel Mare şi Sfânt 81 a,  sau prin  e-mail: resurse.umane@mobiasbanca.md, fax. 54-19-74. tel: 022 812 4 61.

Mobiasbanca

Despre companie

"Mobiasbancă"este printre primele bănci ale Republicii Moldova. O bancă inovativă ce s-a dezvoltat dinamic pe parcursulactivităţii sale.Bancă comercială universală orientată spre deservirea atât a clienţilor corporativi, cât şi a celor ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 19.06.2018
  • Full Time
  • 18.06.2018
  • Full Time
  • 08.06.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat