Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Specialist Marketing ( part time sau full time)

Naviresurs

126 vizualizări
La acest job au aplicat: 1 candidați
Data publicării: 13.10.2018

DESCRIEREA POZITIEI:
In calitate de coleg/a, obiectivul dvs. va fi coordonarea campaniilor de comunicare si promovare a brandurilor companiei.
Atributii si responsabilitati:
- Creeaza si implementeaza activitatile specifice de marketing si comunicare;
- Propune si gestioneaza bugetele alocate activitatilor de marketing;
- Cerceteaza, propune si implementeaza idei, concepte si instrumente de marketing, pentru promovarea serviciilor, cresterea notorietatii si atragerea de clienti noi;
- Elaboreaza materialele de promovare si comunicare;
- Actualizeaza website-ul companiei, editeaza si asigura difuzarea materialelor (ex.newsletter);
- Coordoneaza strategia Social Media si a site-ului;
- Concepe si implementeaza campanii de marketing online: campanii PPC (Adwords si Facebook);
- Creeaza si organizeaza diverse activitati si evenimentele interne ale companiei;
- Reprezinta firma la evenimente externe cu scopul promovarii imaginii companiei si a serviciilor sale;
- Monitorizeaza si analizeaza rezultatele campaniilor de marketing, pentru optimizarea costurilor si a rezultatelor obtinute;
- Urmareste feedback-ul de la clienti, conditiile din piata si competitorii, implementand strategii de imbunatatire si dezvoltare;
- Identifica furnizorii necesari activitatilor de marketing si comunicare, administrand relatiile cu acestia.

Cerinte:
- O buna cunoastere a limbii romane (scris si vorbit);
- Dorinta permanenta de autodepasire si de a fi la curent cu noutatile in domeniu;
- Persoana creativa, cu initiativa, vesela, dinamica si optimista;
- Persoana responsabila, disciplinata, organizata, cu capacitate foarte buna de analiza;

Oferim:

      Colectiv tanar si prietenos
      Posibilitate de crestere profesionala
      Mediu placut de lucru
      Pachet salarial motivant (stabil si achitat la timp)

Tel de contact : 069784894
e-mail:  info@carotop.md
usi de interior www.porta.md
tavane armstrong www.carotop.md

Domeniu

  • Studii: Fără studii
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 05.10.2018

IDS Tehnoizol SRL
  • Full Time
  • 11.09.2018

Unicompro SRL
  • Full Time
  • 03.09.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat