Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Specialist Logistică

MAIB Leasing SA

102 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 20.06.2018

Misiune post: Asigurarea serviciilor logistice și funcționarea infrastructurii transportului și altor bunuri în cadrul Societății

Responsabilități specifice:
- Întocmirea și gestionarea documentației necesare în vederea înmatriculării și transmiterii în leasing a autoturismelor, precum și reprezentarea Societății în relația cu instituțiile de stat implicate în procesul de înmatriculare auto
- Realizarea și coordonarea activității de administrare, întreținere, funcționare, reparare, conservare și utilizare a parcului auto al Societății
- Coordonarea activității de administrare a bunurilor recuperate în cadrul Societății
- Asigurarea obținerii avizelor, autorizațiilor de la autoritățile de stat pentru desfășurarea activităților în cadrul Societății
- Efectuarea altor sarcini de serviciu delegate

Profilul candidatului:
- Studii: medii de specialitate\superioare;
- Experienţă într-un domeniu similar
- Cunoașterea limbilor română și rusă la nivel avansat
- Cunoașterea PC la nivel avansat (Microsoft Office, 1C System,etc)
- Abilităţi excelente de comunicare
- Auto-organizare, gestionarea priorităților de lucru
- Permis de conducere categoria B

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Veo Worldwide Services
  • Full Time
  • 16.02.2018
  • Full Time
  • 25.06.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat