Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Specialist întreținere utilaje tehnologice

IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.

2748 vizualizări
La acest job au aplicat: 6 candidați
1 an în urmă

IM "EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY" S.A.

anunţă postul vacant de:

Responsabilităţi:

  • Menţinerea şi verificarea utilajului tehnologic;
  • Evidenţa şi controlul procesului de exploatare a utilajului.

Cerinţe faţă de candidat:

  • Studii superioare tehnice (maşini şi aparate în industria alimentară, construcția de mașini);
  • Experienţă de lucru minimum 3 ani;
  • Cunoaşterea limbilor română , rusă și engleză la un nivel înalt;
  • Cunoştinţe de calculator: MS Office, Internet, etc.
  • Posedarea abilităţilor de lucru în echipă.

Persoanele interesate rugăm să transmită CV-ul cu menţionarea postului vacant la:

E-mail: hr@md.anadoluefes.com
Fax: 022 403 219

Doar persoanele selectate vor fi contactate.

Despre companie:

Efes Vitanta Moldova Brewery (EVMB) este cel mai mare producător de bere din Republica Moldova. Berea "Chisinau" este prima marcă naţională siare o traditie de peste 140 de ani si este unul dintre cele mai respectate branduri ale ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 3 - 5 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

SRL EUROTEX Plus
  • Full Time
  • 21.11.2017
  • Full Time
  • 30.11.2017
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat