Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

specialist în vînzări și promovare produse

Publicatia Periodica Monitorul Fiscal FISC MD

76 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 26.03.2018

Publicația Periodică „Monitorul Fiscal FISC.MD” anunță post vacant pentru funcția de specialist în vînzări și promovare produse.

Denumirea funcției: specialist în vînzări și promovare produse.

Cerințe față de funcție:

Studii: superioare economice (marketing, business).

Experiență: vechime în domeniul de activitate de nu mai puțin de 1 an.

Competențe: cunoașterea PC.

Capacități:

Gândire analitică și sistemică;
Formatare, prezentare a documentelor;
Soluționare operativă a sarcinilor;
Abilități de respectare deadline-uri;
Creativitate, comunicabilitate, responsabilitate;
Fluență în limbile româna și rusă.

Responsabilități:

Elaborarea, implementarea și dezvoltarea strategiilor și politicilor de marketing;
Menținerea și dezvoltarea relațiilor media, campaniilor de publicitate și promoții;
Monitorizarea permanentă a pieței și a concurenței, identificarea unor noi oportunități de vînzare și a clienților noi;
Analiza eficienței activităților de marketing;
Asigurarea și creșterea vizibilității Publicației în piața de profil;
Crearea, menținerea și sporirea loialității față de brand și creșterea notorietății acestuia;
Participarea la realizarea materialelor și campaniilor de promovare și comunicare;
Urmărirea evoluției vînzărilor, identificarea și prezentarea propunerilor de corecție/optimizare;
Realizarea analizelor și rapoartelor periodice de activitate/vînzări.
Dezvoltarea politicii de fidelizare a clienților;
Planificarea și organizarea de evenimente în cadrul Publicației;
Crearea și actualizarea unei baze de date cu clienții și potențialii clienți;
Negocierea condițiilor încheierii contractelor ce aduc venit Publicației;
Analiza ofertelor publicitare și identificarea celor mai avantajoase forme de promovare (atît din perspectiva impactului asupra pieții, cît și din perspectiva tarifelor);
Elaborarea materialelor publicitare (broșuri, anunțuri, pliante, oferte, etc.);

Condiții de muncă oferite:

Lucrul într-o echipă stabilă și dinamică;
Oportunități de dezvoltare profesională.

Persoanele interesate pot expedia CV la adresa electronică  secretariat@monitor.tax sau pot telefona Redacția la 022-822028.

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

HR Consulting
  • Full Time
  • 20.04.2018
  • Full Time
  • 30.01.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat