Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

specialist în vînzări

Publicatia Periodica Monitorul Fiscal FISC MD

51 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 27.07.2018

Publicația Periodică „Monitorul Fiscal FISC.MD” anunță post vacant pentru funcția de specialist în vînzări.

Te asteptăm în echipa Publicației Periodice „Monitorul Fiscal FISC.MD” dacă iti place comunicarea si vrei un job interactiv și interesant în domeniul comercializării revistei „Monitorul Fiscal FISC.MD”.
Scopul postului este de a dezvolta rețeaua de clienți și de a contribui la creșterea vînzărilor.

De la tine se cere să ai o atitudine de profesionist, să fii calculat, amabil și emoțional echilibrat. Poți fi proaspăt absolvent.
De la noi: angajarea oficială cu salariu fix+ % din vînzări, atmosferă plăcută de lucru într-un oficiu confortabil și modern, echipă prietenoasă, posibilitatea de promovare în cadrul echipei.
Denumirea funcției:  specialist în vînzări

Cerințe față de funcție:

Studii: superioare economice (marketing, business, drept, economie).

Experiență: vechimea în domeniul de activitate va constitui un avantaj.

Competențe: cunoașterea PC.

Capacități:

Dicție clară;
Abilități de comunicare și convingere;
Atitudine pozitivă față de muncă;
Dorința de a lucra în vînzări;
Responsabilitate;
Comunicare scrisă și verbală fluentă în limbile româna și rusă;
Orientare spre rezultate;
Dorința de a influența nivelul remunerării;
Capacitate de organizare;
Loialitate și confidențialitate;
Personalitate dinamică și analitică.

Responsabilități:

elaborarea listei de livrare a revistelor, prin completarea calitativea a datelor personale si a adreselor abonaților;
asigurarea realizării planului zilnic de vînzări;
întocmirea rapoartelor privind situația vânzărilor;
administrarea eficientă a relației cu clienții și furnizorii;
planificarea tirajului revistei în optimul stabilit;
ținerea evidenței stocului de reviste;
asigurarea livrării revistelor către abonați și agenții de presă de curierat și semnării actelor aferente acestui procesю

Condiții de muncă oferite:

Lucrul într-o echipă stabilă și dinamică;
Oportunități de dezvoltare profesională.

Dacă ai citit acest anunț, te entuziasmează ideea de a lucra cu noi și te potrivești perfect cu descrierea, trimite-ne un mail cu CV-ul tău la adresa secretariat@monitor.tax sau telefonează Redacția la 022-822028. Te așteptăm în echipă.

  • Studii: Universitare
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 21.05.2018
  • Full Time
  • 04.04.2018

IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
  • Full Time
  • 30.05.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat