Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Specialist in creditare

AmigoCredit SRL

109 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 11.05.2018

Compania de microfinantare «Amigo credit» SRL anunta concurs pentru functia de:

Responsabilități:

  • Lucrul la distanta cu clientii Сompaniei
  • Promovarea şi vînzarea produselor de creditare, atragerea clientilor
  • Oferirea consultaţiilor individuale cu privire la procedurile, termenii şi condiţiile relevante procesului de creditare
  • Analiza cererilor de împrumut
  • Luarea deciziilor de acordare / refuz a creditului
  • Planificarea şi raportarea activităţii.

Cerințe față de candidați:

  • Experiență de lucru in domeniul creditarii
  • Studii superioare sau in curs, preferabil în domeniul financiar / contabil
  • Cunoașterea limbilor romana si rusa la nivel avansat
  • Cunoștințe PC la nivel de utilizator avansat (MS Office, Excel)

Сondiții:

  • Pachet social deplin (asigurare sociala, asigurare medicală, achitarea impozitelor din partea Companiei);
  • Beneficiați de instruire din partea Companiei;
  • Colectiv tînar, dinamic;
  • Salariul va fi stabilit in urma interviului, bonusuri în funcție de rezultate.

Expediati CV-ul la adresa: job@amigocredit.md

  • Studii: Universitare
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
  • Full Time
  • 10.11.2017
  • Full Time
  • 21.05.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat