locuri-de-munca

Specialist credite mun. Chişinău şi în teritoriu

  • MAIB

    Mob. Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 1
    Vizualizări: 656
    Full Time
    Job Nr. 33054 4 luni în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    VIP
    client

    Descriere post vacant

    Departamentul Resurse Umane şi Organizare
    anunţă existenţa postului vacant:

     Misiune Post:

    Efectuează vânzarea produselor şi serviciilor bancare creditare. Analizează riscurile, monitorizează şi asigură respectarea cerinţelor tuturor standardelor elaborate şi aprobate  de bancă aferente activităţii creditare;

    Profilul candidatului:

    • studii superioare în domeniul financiar-economic;
    • experienţă în sistemul bancar minimum 2 ani în domeniul creditării;
    • abilităţi de vînzare a produselor creditare bancare; capacitatea de a negocia şi a comunica cu clienţii, a identifica necesităţile clienţilor în produse şi servicii bancare;
    • aptitudini analitice relevante; de previziune (efectuarea analizelor privind starea financiară a clientului, clasificarea lui,  aprecierea riscului,etc);
    • abilitate de  autoinstruire şi perfecţionare profesională;
    • abilitatea de a lucra individual şi în echipă;
    • cunoaşterea fluentă a limbii de stat şi a limbii ruse;
    • rezistenţă la stres;
    • atitudine proactivă;
    • orientare spre rezultat.

    Persoanele interesate sunt invitate să depună CV model MAIB pe adresa de email: resurseumane@maib.md

    CV model MAIB poate fi gasit aici!

    Vor fi contactate doar persoanele selectate.

    Despre companie:

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 23.03.2016
    • Full Time
    • 16.05.2017