Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Specialist Comunicare (Nordul RM)

HR Consulting

95 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 19.01.2018
26 zile în urmă

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatilor pentru postul vacant:

Compania internationala, producator si distribuitor a materialelor de constructii.

Misiune:

● Gestionează activitățile de comunicare externă și internă în conformitate cu strategia companiei; menține comunicarea cu partenerii de interes; contribuie la menținerea imaginii și reputației companiei pe plan extern si intern.

Educatie si formare:
● Studii superioare: diplomă de licenta in limba engleza, Jurnalism, Marketing sau Comunicare;
● Experiență de 3 ani într-o agenție de PR sau într-un departament intern de comunicare, va constitui un avantaj;
● Pasiune pentru domeniul comunicării
● Foarte bune abilități de prezentare și comunicare (scrisă și verbală)
● Tehnici de negociere
● Abilități de construire și dezvoltare a relațiilor interumane
● Cunoștințe de limbă romana, rusa si engleză la nivel avansat.

Responsabilitati:
● Implementează activitățile de comunicare în conformitate cu strategia și calendarul anual de comunicare
● Gestionează paginile web și paginile sociale ale companiei
● Realizează materiale de comunicare (publicații, articole, anunțuri interne și externe)
● Coordonează campaniile de comunicare care țin de acțiunile strategice de responsabilitate socială
● Oferă suport specific altor departamente din companie
● Dezvoltă relații de colaborare cu parteneri externi (media, agenții de relații publice, creație, etc)
● Monitorizează aparițiile companiei în presă și gestionează raportul zilnic de informare.
● Organizeaza ori acorda suport la organizarea diferitor evenimente interne.

Oferim:

● Activitate intr-o companie internationala cu grija fata de angajatii sai, inclusiv sub aspectul Sanatatii si Securitatii in Munca si dezvoltare profesionala
● Activitate intr-o echipa multinationala de profesionisti.
● Pachet social si salarial atractiv

Contacte:
Cei interesati sint rugati sa transmite CV la adresa de Email: search.for.staff.hrc@gmail.com ; sau sa apeleze tel.022 202986; mob.068503560.
In CV indicati postul vacant: “SCR”

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 3 - 5 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat