Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Specialist Colectare Datorii

Credit7

316 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 07.02.2018

Aventus Finance Moldova - structura a grupului financiar international Aventus Group, anunta concurs pentru angajarea in functie de:

Specialist Colectare Datorii:

Cerinte fata de candidat:

Studii superioare – Drept si/sau Economie;
Experienta – min.1 an in domeniul recuperarii si colectarii creantelor/datoriilor;
Abilitati de comunicare si convingere in raport cu clientii restantieri si problematici;
Spirit de echipa, organizat si grad inalt de responsabilitate;
Cunoasterea limbilor Romana, Rusa
Cunoasterea – MS Office (MS Word, MS Excel etc.).

Responsabilitati:

Gestionarea activitatii aferente imprumuturilor problematice;
Contactarea si comunicarea cu clientii ce inregistreaza restante la plata;
Consilierea si informarea clientilor privind termenii si modalitatile de plata a restantelor;
Inaintarea de propuneri, perfectarea de rapoarte si administrarea bazei de clienti;

Noi oferim:
- Angajarea oficiala;

- Salariu motivant;

- Grafic de lucru full-time (luni-vineri, 09.00-18.00);

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa de e-mail info@credit7.md . Doar candidatii selectati vor fi contactati.

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 21.03.2018

Veo Worldwide Services
  • Full Time
  • 16.02.2018

  • Full Time
  • 21.02.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat