Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Specialist Carduri

Mobiasbanca

1206 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați

BC „Mobiasbancă - Groupe Societe Generale” S.A. anunţă concurs pentru postul vacant de:

SPECIALIST CARDURI

Directia Monetica

Centrul Procesare Servicii Clienti

Misiune post: Realizarea activitatilor de back-office specifice emiterii/gestiunii cardurilor MBSG

Responsabilităţi principale:

  • Rezolvare formulare CardForm;
  • Distribuirea cardurilor si PIN-codurilor;
  • Gestiune carduri transmise de unitati;
  • Rezolvare cereri, memo de stornare;
  • Completarea rapoartelor lunare;
  • Asistenta unitati.

Cerinţe:

  • Cunoaşterea legislaţiei in vigoare;
  • Experienţa de activitate bancara minim 1 an;
  • Studii superioare cu profil economic;
  • Pastrarea confidentialitatii informatiei;
  • Cunoaşterea limbii române, ruse; engleza, franceza - va constitui un avantaj;
  • Cunoştinţe in sistemele si aplicatiile informatice.

Profilul candidatului:

  • Capacitate de analiză şi sinteză;
  • Iniţiativă, integritate şi obiectivitate;
  • Abilităţi de comunicare şi organizare eficientă a timpului;
  • Atenţie la detalii şi abilităţi de identificare a riscurilor aferente activităţii financiare;
  • Responsabilitate, imparţialitate.

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV, însoţit de o scrisoare de intenţie, indicând postul solicitat, la adresa: Chisinau, bd. Ştefan cel Mare şi Sfânt 81A, bir. 409, sau prin e-mail: resurse.umane@mobiasbanca.md, 022 812 461

Vor fi contactate doar persoanele selectate.

Model scrisoare de intentie puteti descarca de aici.

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 18.11.2016
  • Full Time
  • 18.04.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat