Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Sortatori a miezului de nucă (ORHEI, BALTI, FLORESTI, TELENESTI).

SRL Maestro-nut

1610 vizualizări
La acest job au aplicat: 7 candidați
Data publicării: 28.05.2018

Compania “MAESTRO-NUT” S.R.L. este în căutare de

Responsabilitati:

  • Sortarea miezului de nucă după categorii.
  • Stricarea nucilor.

NOI OFERIM:

  • ANGAJARE
  • ASIGURARE SOCIALA SI MEDICALA
  • MASA SI TRANSPORT GRATIS

Dacă sunteţi sîrguincioşi, perseverenţi şi dornici de a vă realiza, vă aşteptăm să faceţi parte din echipa noastră!

Adresa noastră: or. Orhei, str. Tamara Ciobanu, 13

Contactele noastre: 0(235) 32 289, 079944922, 079922333

Veniţi şi deveniţi parte a echipei „Maestro-Nut”!!!

  • Studii:
  • Experiență:
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • 28.05.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat