locuri-de-munca

Soferi profesionisti pentru comunitate

  • Alblas Transport

    Mob. + 40 728 800 438 Tel/Fax. + 40 258 104
  • România
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 8
    Vizualizări: 3354
    Full Time
    Publicitate 06.10.2016 6 luni în urmă

    Detalii job

    • Studii: Medii speciale
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    ALBLAS TRANSPORT angajeaza:

    Salarii lunare intre 1650-1950 euro

    Cerințe:

    • permis de conducere CE-obligatoriu
    • atestat profesional marfă-obligatoriu
    • card tahograf-obligatoriu
    • atestat ADR-obligatoriu
    • experienta pe comunitate constituie avantaj
    • bune abilitati de comunicare si o atitudine pozitiva
    • cunoașterea unei limbi străine (engleză și / sau germană) nivel mediu contituie avantaj
    • disponibilitate pentru un program de lucru de minim 6 săptămâni si 2 saptamani acasa

    Oferim:

    Pachet salarial atractiv, venituri lunare minime intre 1650-1950 euro net

    Asiguare medicala si sociala pe Germania.
    Posibilitatea de obinere a beneficiilor pentru copii conform prevederilor legale din aceasta tara.
    Transport asigurat de catre societate.

    Dispeceri romani.
    Program de lucru legal, cu respectarea timpilor de odihna si conducere.

    Pentru candidatii cu disponibilitate de plecare pana in data de 14.10.2016 oferim bonus la angajare in valoare de 200 eur.

    Soferi comunitari

    Ești sofer profesionist?

    Ai experiență în transport internațional?

    Alatură-te echipei Alblas!
    Contracte de muncă pe Germania

    NU AI SUFICIENTĂ EXPERIENȚĂ?

    Îți putem oferi posibilitatea de a începe o carieră în transport cu contract de muncă pe România

    Alblas România - Str. Stejarilor nr. 8, Birou 3, Cristian, Jud. Brașov

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    Dixi Auto Service SRL
    • Full Time
    • 14.03.2017
    • Full Time
    • 10.04.2017
    • Full Time
    • 31.03.2017