locuri-de-munca

Soferi categoria CE

  • Transgor Logistik

    Mob. 0040726681981 Tel/Fax. 0040723466684
  • România
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 178
    Full Time
    Publicitate 26.06.2017 1 lună în urmă

    Domeniu

    Detalii job

    • Studii: Liceu
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    TRANSGOR LOGISTIK SRL, este  societatea internationala de transport  cu sediul in Romania Iasi. Compania este specializeaza in servicii din domeniul  transportului international in tarile Germania si Austria.
    Anunta posturi vacante pentru soferi transport international :

    Cerinte :
    Carnet conducere catogorie CE
    Cartela de tahograf digitala
    Certificatul de transport a marfurilor
    Permis de conducere
    Pasaport romanesc
    Experienta ca sofer de tir minim 1 an constutuie un avantaj
    Pentru soferii cu experienta minima oferim si training
    Limba engleza sau  franceza (nivel conversational) constituie avantaj

    Oferim :
    Contractul pe Romania pe perioda nedeterminata care include si asigurarea sociala cat si cea de sanatate
    Pachetul salarial 1700 de euro pe luna, progresiv crescator cu vechimea in cadrul companiei
     Graficul de lucru  - 6  saptamani de lucru pe comunitate cu 2saptamani de odihna ; 8 saptamani de lucru pe comunitate cu 3 saptamani  de odihna ;2 saptamani de lucru pe comunitate cu 1saptamana de odihna
    Comunicarea cu dispatching este in limba romana
    Transport tur-retur din partea companiei
    Auto  : SCANIA 2016
    Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail :
    office@transgor.ro ; iulian.rodu@transgor.ro
    Telefon : 0040726681981 ; 0040723466684 / limba romana /

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    Scania Logistic SRL
    • Full Time
    • 08.06.2017
    • Full Time
    • 27.09.2016