locuri-de-munca

Şofer internaţional pe tir, lucru în Europa

  • INTERLINES SRL

    Mob. 069162211 Tel/Fax. 069131702
  • Belgia
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 77
    Full Time
    Publicitate 30.06.2017 21 zile în urmă

    Domeniu

    Detalii job

    • Studii: Medii speciale
    • Experiență: 3 - 5 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Căutăm de urgenţă şoferi pe TIR pentru lucru în Europa.

    Vă propunem loc de muncă în cadrul unei întreprinderi străine, cu angajare oficială si muncă pe teritoriul țărilor UE. Avem un colectiv tînăr, cu experiență, salariul este stabil și se achită la timp.

    Compania noastră caută șoferi cu experiență de lucru în activitatea de transport internațional de mărfuri pe teriotriul țărilor UE. Cerințele de bază sunt:
    1. deținerea permisului de conducere de categoria C,E.
    2. cetățenie Romînă sau Bulgară și toate actele necesare (permis de conducere, cartela tahograf, atestat șofer profesionist), cît și experiența în domeniu.
    3. Detinerea certificatului ADR este un avantaj.

    Avem nevoie de persoane cu seriozitate, reponsabilitate, capacitatea de a învăța rapid, energie, disciplina, acuratețe, atenție.

    Salariu între 1700-2000 euro

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 19.06.2017

    JUST IN TIME EXPEDITION
    • Full Time
    • 11.07.2017