locuri-de-munca

sofer (Driver)

  • Anonim

    Mob. +33761021478 Tel/Fax.
  • Franța
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 73
    Full Time
    Publicitate 07.07.2017 17 zile în urmă

    Domeniu

    Detalii job

    • Studii: Liceu
    • Experiență: 3 - 5 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Companie din Luxembourg si Franta angajeaza soferi personali dar si in regim hotelier in Luxemburg si Franta.

    Cetatenia romana si limba engleza si limba rusa la nivel conversational sunt obligatorii.

    Se ofera salariul atractiv si motivant. Fara costuri suplimentare se ofera cazare, mancare + costurile de transport.

    Cautam oameni care au capacitate de rezistenta la un program de lucru mai aglomerat, seriosi, responsabili, consacrati postului pe care il primesc si cu dorinta de munca pe lunga durata.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 04.05.2017

    Anonim
    • Full Time
    • 14.05.2017
    • Full Time
    • 13.07.2017