Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Sofer Curier

Mobiasbanca

724 vizualizări
Data publicării: 11.07.2018

BC „Mobiasbancă - Groupe Societe Generale” S.A. anunţă concurs pentru postul vacant de

Sofer Curier

Departamentul Logistica
(Contract prestari servicii)

Misiune post: Asigurare suport logistic

Responsabilități:

  • Conducerea transportului auto al Băncii.
  • Controlul sistematic al starii tehnice de exploatare a transportului auto.
  • Servicii curierat

Beneficiile pe care le oferim:

  • Salariu fix + alte avantaje financiare;
  • Dacă faci sport, avem o sală de sport excelentă;
  • Din moment ce prețuim sănătatea, vei dispune de asigurare medicală suplimentară.

Cerinţe:

  • Studii medii profesionale cu profil tehnic auto;
  • Detinerea permisului de conducere categorie B si C
  • Experienta in conducerea automobilului minim 3 ani;
  • Cunoasterea starii tehnice a mijlocului de transport;
  • Responsabilitate si promtitudine;
  • Cunoaşterea limbilor – romana, rusa.

Aplică CV-ul și scrisoarea de intenție la adresa electronică: resurse.umane@mobiasbanca.md

Informaţii suplimentare la tel.: 022 812 461

Mobiasbanca

Despre companie

"Mobiasbancă"este printre primele bănci ale Republicii Moldova. O bancă inovativă ce s-a dezvoltat dinamic pe parcursulactivităţii sale.Bancă comercială universală orientată spre deservirea atât a clienţilor corporativi, cât şi a celor ...

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: 3 - 5 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 26.09.2018

Î.M. “REGIA TRANSPORT ELECTRIC”
  • Full Time
  • 04.04.2019

HR Consulting
  • Full Time
  • 07.03.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat