locuri-de-munca

Sofer Curier DHL in Germania

  • Kurierrapid

    Mob. +491601864839 Tel/Fax. +491601864839
  • Germania
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 5
    Vizualizări: 871
    Full Time
    Publicitate 08.06.2017 2 luni în urmă

    Detalii job

    • Studii: Fără studii
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Companie germana angajeaza curieri pentru activitati de livrari colete ( pachete ) DHL desfasurate in orasul Frankfurt pe Main si imprejurimi.

    Contract de munca pe termen indelungat, pachet social inclus.

    Salariu motivant intre 1500-1700 Euro in functie de performante

    Optional oferim  locuinta contra cost.

    Cerinte:  - virsta 22-40 ani

                     -Pasaport roman

                     -Permis de conducere Categoria B( de preferinta romanesc)

                     -Dorinta de a lucra

    Daca v-am trezit interesul apelati nr. de mobil : +491601864839 ,precum si Viber si Whats App

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 19.06.2017
    • Full Time
    • 24.07.2017
    • Full Time
    • 17.07.2017