locuri-de-munca

Sofer

  • sc Maison Logistique Cris srl

    Mob. +32 473 533 660 Tel/Fax. +40 723 864 013
  • Belgia
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 1
    Vizualizări: 244
    Full Time
    Publicitate 25.05.2017 2 luni în urmă

    Domeniu

    Detalii job

    • Studii: Liceu
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Tip job: Full time

    Societate de transport international angajeaza un sofer profesionist (incepator ) in vederea formarii pentru profilul si specificul societatii ! (se lucreaza cu silozuri si containere in transportul de produse vrac )

     Conditii de angajare:
     -seriozitatea, corectitudinea si disciplina sunt esentiale !
     -engleza la nivel cel putin incepator spre mediu scris ,citit
     -posesor card tachograf;
     -acte necesare pentru angajare (fisa medicala, fisa aptitudine....
     -abilitate si compatibilitate pentru lucrul in echipa, va fi o perioada de formare de 1-2 saptamini ( 4-6 saptamini pentru incepator) dupa care soferul va merge singur pe camion !
     Activitatea se va desfasura 60 de zile in cadrul UE cu pauza de 14-15 zile( poate fi si 6 saptamini cu 2saptamini sau o luna cu o luna )Transportul dus -intors este asigurat de firma.Salariul pentru perioada de formare se negociaza in functie de experienta persoanei ca si sofer dupa care salariul normal in cadrul societatii este cel in lei plus diurna 50-60/eu pe zi in functie de vechimea acumulata in cadrul societatii !

    CV-urile pot fi trimise la adresa e-mail:livtours yahoo.com

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    Auto Club Asist
    • Full Time
    • 29.05.2017
    • Full Time
    • 05.07.2017
    • Full Time
    • 17.01.2017