Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Social Media Specialist

Avix Art Grup

525 vizualizări
La acest job au aplicat: 1 candidați
Data publicării: 27.12.2017

Compania AVIX ART GRUP SRL angajează:

Avix Art Grup SRL este încăutarea unui Social Media Specialist pentru a crea articole, postări, materiale video, text sau audio și a fi parte alături de echipă în îndeplinirea misiunii companiei.
Responsabilități cheie:
- Crearea, căutare și publicare postări despre produse și plasare în rețele de socializare;
- Selectarea conținutului cel mai relevant și actualizarea acestuia pe site-uri în mod regulat;
- Scriere și editare articole pentru site.

Cerințe:
- Capacitatea de a crea articole unice;
- Experiența în domeniu constituie un avantaj;
- Disciplină și buna organizare;
- Capacitatea de a traduce idei și concepte în cuvinte;
- Excelență în navigarea pe web, căutare web și software-ul grafic diferit (de conversie conținut);
- Cunoaștere și administrare CMS (joomla, wordpress, etc)
- Bune abilități de lucru în echipă;
- Cunoașterea limbilor română, rusă și engleză.

Vă oferim:
- Lucru interesant și stabil în echipa de profesioniști;
- Posibilitățile unice de acumulare a experienței și dezvoltare dinamică;
- Perioada de probă - 1 lună.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul cu foto pe adresa: cadre2ag@gmail.com  cu mențiunea '' Social Media Specialist'''

  • Studii: Universitare
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Part Time
  • 07.09.2017

Scopic Software
  • Part Time
  • 06.12.2017

IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
  • Part Time
  • 25.10.2017
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat