locuri-de-munca

Social Media Specialist

  • Avix Art Grup

    Mob. +373 69 760888 Tel/Fax.
  • Part Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 181
    Part Time
    Job Nr. 44744 1 lună în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    VIP
    client

    Descriere post vacant

    Compania AVIX ART GRUP SRL angajează:

    Avix Art Grup SRL este încăutarea unui Social Media Specialist pentru a crea articole, postări, materiale video, text sau audio și a fi parte alături de echipă în îndeplinirea misiunii companiei.
    Responsabilități cheie:
    - Crearea, căutare și publicare postări despre produse și plasare în rețele de socializare;
    - Selectarea conținutului cel mai relevant și actualizarea acestuia pe site-uri în mod regulat;
    - Scriere și editare articole pentru site.

    Cerințe:
    - Capacitatea de a crea articole unice;
    - Experiența în domeniu constituie un avantaj;
    - Disciplină și buna organizare;
    - Capacitatea de a traduce idei și concepte în cuvinte;
    - Excelență în navigarea pe web, căutare web și software-ul grafic diferit (de conversie conținut);
    - Cunoaștere și administrare CMS (joomla, wordpress, etc)
    - Bune abilități de lucru în echipă;
    - Cunoașterea limbilor română, rusă și engleză.

    Vă oferim:
    - Lucru interesant și stabil în echipa de profesioniști;
    - Posibilitățile unice de acumulare a experienței și dezvoltare dinamică;
    - Perioada de probă - 1 lună.

    Vă rugăm să trimiteți CV-ul cu foto pe adresa: cadre2ag@gmail.com  cu mențiunea '' Social Media Specialist'''

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Part Time
    • 07.09.2017
    • Part Time
    • 23.09.2017

    proveel
    • Part Time
    • 25.09.2017