Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Social Media Marketing (SMM)

Double Case

112 vizualizări
La acest job au aplicat: 1 candidați
Data publicării: 02.02.2018

Vino în familia Double Case.  Ai cunostinte in marketing ? Foarte bine. Nu ? Te instruim noi! Dacă îți place să scrii, orice tip de content- pentru blog sau pentru social media- esti binevenit în echipa noastră.

Program: Luni-Vineri 9:00-18.00

            Responsabilități:

-Vei crea și distribui conținut scris și postări în social media

-Vei crea campanii și strategii de marketing pentru rețelele sociale

            Cerințe:

-Obligatoriu să cunoști L.RUSĂ  (Engleza va constitui un avantaj)

-Să cunoști calculatorul la nivel de utilizator

            Îți oferim:

- instruire

- contract de munca si pachet social complet

- salariu stabil

 -telefon de serviciu.

 -echipa tanara , dinamica si activa.

Pentru a aplica pentru acest job, ne puteti trimite CV-ul la marketing@double-case.md  Revenim noi cu un apel telefonic. Va asteptam cu mare drag !

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
  • Full Time
  • 05.12.2017

HR Consulting
  • Full Time
  • 20.12.2017

Best Buy Trading
  • Full Time
  • 08.01.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat