locuri-de-munca

Senior Campaign Planner

  • HR-Consulting

    Mob. Tel/Fax. +373 22 87 65 56
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 95
    Full Time
    Publicitate 17.08.2017 1 lună în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Compania HR-Consulting la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatilor pentru postul vacant:

    Compania:
    Companie internationala.  Lider mondial in produse de frumusete.

    Responsabilitati principale:
    • Monitorizeaza  principalii indicatori de marketing  la nivel de campanii
    • Elaboreaza structura campaniilor organizate
    • Pregateste estimari ale cantitatilor de produse necesare pentru campanii
    • Propune si implementeaza actiuni locale pentru a loializa si fideliza consumatorii
    • Pregateste rapoarte de campanii saptaminale/lunare/anuale
    • Propune si pregateste actiuni de sustinere si promovare a brandurilor companiei, organizand diferite proiecte
    • Participa in proiecte comune de Marketing si Vinzari in vederea lansarii si promovarii campaniilor
    • Participa si ofera support la prezentarile organizate de departament

    Cerinte de baza:
    •Experienta in domeniu : 2 ani minim
    •Studii superioare (preferabil marketing)
    •Cunoasterea limbilor romana si engleza la nivel avansat
    •Utilizare PC (MS Office, Internet);
    •Bune abilitati de comunicare si negociere
    •Bune abilitati de planificare,organizare. Gindire analitica

    Beneficii:
    • Pachet salarial competitive si beneficii
    • Oportunitati de crestere in cariera
    • Oficiu modern in centrul orasului

    Cei interesati pot transmite CV la adresa companiei HR-Consulting (search4staff.com), adresa email: AN80@SEARCH4STAFF.COM ; In CV indicati codul postului vacant: SCP

    Telefon de contact: 022-876556

    CV-urile primite vor fi analizate. Candidatii care corespund cerintelor vor fi contactati.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 10.08.2017
    • Full Time
    • 04.05.2016
    • Full Time
    • 24.02.2016