Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Șef secție, Secție Imobiliară

Mobiasbanca

690 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 05.06.2018

Banca Comercială „Mobiasbancă – Groupe Societe Generale” S.A. anunţă concurs pentru postul de:

Șef secție

Secție Imobiliară
Departamentul Logistică

Misiune post: Definirea si punerea in aplicare a politicii imobiliare a băncii; elaborarea si implementarea proiectelor de dezvoltare a fondului imobiliar al băncii; asigurarea stării funcţionale a infrastructurii si fondului imobiliar al băncii.

Beneficiile pe care le oferim:

  • Vrem să îți extinzi cunoștințele, așa că vei avea o varietate de cursuri la care poți participa și avansa în carieră;
  • Avem la dispoziție un portal Intranet, unde poți găsi informații de specialitate;
  • Oficiu în centrul Chișinăului;
  • Dacă faci sport, avem o sală de sport excelentă;
  • Din moment ce prețuim sănătatea, vei dispune de asigurare medicală suplimentară;
  • Salariu fix + alte avantaje financiare;
  • Program de muncă stabil (Luni - Vineri, 08:30 - 17:30).

Responsabilităţi principale:

  • Planificarea, implementarea si asigurarea urmăririi derulării proiectelor imobiliare ale bancii;
  • Dirijarea si coordonarea documentelor necesare pentru achiziţia, arenda imobilului inclusiv evidenţa contractelor fondului imobiliar al MBSG;
  • Asigurarea receptiei la terminarea lucrarilor si la expirarea perioadei de garantie pentru proiectele derulate;
  • Realizarea studiilor privind gradul de ocupare a spatiilor închiriate / proprietate;
  • Controlul efectuarii deservirii curente şi reparaţiilor infrastructurii băncii (sistemelor de aprovizionare cu energie electrica, căldură şi apă, sisteme de canalizare, ventilare, de filtrare a apei etc.);
  • Intocmirea si gestionarea corecta a bugetului.

Cerinţe:

  • Experienta profesionala in domeniul imobiliar;
  • Experienta manageriala;
  • Cunoaşterea limbilor: română, rusă și engleză;
  • Cunoştinţe operare Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint).

Aplică CV-ul şi scrisoarea de intenţie la adresa electronică: resurse.umane@mobiasbanca.md

Informaţii suplimentare la tel.: 022 812 332.

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

HR Consulting
  • Full Time
  • 11.10.2018
  • Full Time
  • 20.09.2018

Adm In Moldova
  • Full Time
  • 21.05.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat