Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Sef sectie culinarie

CIC FIDESCO SRL

3142 vizualizări
La acest job au aplicat: 2 candidați

Responsabilităţi:

  • Organizeaza si dirijeaza sectorul culinarie;
  • Lucreza asupra perfectionarii organizarii procesului de producere, implementarii tehnologiilor performante in scopul maririi calitatii produselor preparate;
  • Asigura controlul asupra tehnologiei prepararii produselor de culinarie;
  • Planifica impartirea responsabilitatilor membrilor echipei;

Cerinţe faţă de candidat:

  • Studii in profesie;
  • Experienţă de muncă în domeniu 2 ani;
  • Abilităţi de comunicare, organizare, responsabilitate;
  • Orientare spre rezultat, responsabilitate si organizare;

Oferim:

  • Posibilitate de a lucra într-o companie tînără, performantă şi în continuă creştere;
  • Pachet social deplin.

Telefon: (022) 253-752
e-mail: hr@fidesco.md

Domeniu

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Green
  • Full Time
  • 16.02.2018

Pop Alexandra
  • Full Time
  • 15.05.2018

  • Full Time
  • 03.05.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat