Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Șef Departament, Departamentul Logistică

Mobiasbanca

474 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 09.07.2018

Banca Comercială „Mobiasbancă – Groupe Societe Generale” S.A.

Anunţă concurs pentru postul de:

Șef Departament
Departamentul Logistică

Misiune post: Gestiunea curentă a departamentului (organizare, planificare şi control).

Beneficiile pe care le oferim:

  • Vrem să îți extinzi cunoștințele, așa că vei avea o varietate de cursuri la care poți participa și avansa în carieră;
  • Avem la dispoziție un portal Intranet, unde poți găsi informații de specialitate;
  • Oficiu în centrul Chișinăului;
  • Dacă faci sport, avem o sală de sport excelentă;
  • Din moment ce prețuim sănătatea, vei dispune de asigurare medicală suplimentară;
  • Salariu fix + alte avantaje financiare.

Responsabilități:

  • Monitorizarea implementării proiectelor de dezvoltare a fondului imobiliar al băncii;
  • Verificarea asigurării stării funcționale a infrastructurii si fondului imobiliar al băncii;
  • Organizează, planifica și controlează procesul de securitate fizica (control acces, supraveghere video, detecție incendiu, evacuare fum/gaze etc).
  • Monitorizarea aprovizionării subdiviziunilor băncii cu produse și servicii necesare pentru buna desfășurare a activității;
  • Urmărirea organizării procesului de gestionare a stocurilor de bunuri;
  • Urmărirea organizării activității de gestionare a activității de transport de bunuri si persoane;
  • Monitorizarea activității serviciului de încasare: colectarea, transportarea și predarea valorilor;
  • Optimizarea cheltuielilor prin negocierea prețurilor și condițiilor contractuale;
  • Întocmirea rapoartelor pentru Conducerea Băncii cu privire la activitatea Departamentului;
  • Elaborarea  bugetului departamentului si urmarirea realizarii acestuia: supervizează orice cheltuială operațională legată de achiziţionarea de bunuri şi servicii de către utilizatorii finali;
  • Elaborarea procedurilor şi instrumentelor de lucru necesare pentru buna desfasurare a activitatii Departamentului.

Cerinţe:

  • Experienţă de muncă nu mai mică de 3 ani pe pozitii manageriale;
  • Cunoaşterea fluenta a limbilor: română, rusă și engleză;
  • Cunoşterea calculatorului la nivel înalt: Word, Excel, PPT, etc.
  • Integritate, Tenacitate şi diplomaţie, şi desigur o necesitate de a fi independent, responsabil, onest  pentru a putea beneficia de  încrederea deplină a Conducerii Băncii;
  • Păstrarea confidenţialităţii informaţiei si al secretului bancar.

Aplică CV-ul și scrisoarea de intenție la adresa electronică: resurse.umane@mobiasbanca.md

Informaţii suplimentare la tel.: 022 812 337

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 3 - 5 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 11.03.2019

SRL Maestro-nut
  • Full Time
  • 28.05.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat