Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Şef de Sectie Departamentul Resurse Umane

Mobiasbanca

916 vizualizări
La acest job au aplicat: 3 candidați

BC „Mobiasbancă - Groupe Societe Generale” S.A. anunţă concurs pentru postul vacant de:

Şef de Sectie

Sectia Recrutare si Gestiunea Carierelor
Departamentul Resurse Umane

Misiune post: Recrutarea personalului si gestiunea carierelor. Evaluarea competentelor si performantei angajaților băncii.

Responsabilităţi principale:

  • Asigura gestionarea si dezvoltarea politicilor de recrutare, gestiune a carierelor şi evaluarea performanţelor in MBSG  aprobate de conducerea băncii;
  • Sprijină activ şefii de subdiviziuni pe aspectele specifice domeniului de resurse umane (recrutare de personal, gestiunea carierei);
  • Stabilește necesarul de personal;
  • Pilotează selecţia candidaturilor interne sau externe în colaborare cu subdiviziunile băncii;
  • Gestioneze mobilitatea funcționala interna;
  • Participa la identificarea persoanelor cu potențial;
  • Coordonează si monitorizează procesul de evaluare anuală a personalului băncii;
  • Coordonează echipa de recrutare si gestiune a carierei.

Cerinţe:

  • Studii superioare;
  • Cunoaşterea legislaţiei in vigoare;
  • Cunoaşterea  fluentă  a limbilor: română, engleză şi rusă;
  • Cunoştinţe avansate în sistemele şi aplicațiile informatice (Word, Excel, Power Point);
  • Experienta minimum 3 ani In domeniul gestionării resurselor umane, recrutare.

      Profilul candidatului:

  • Orientare spre rezultat
  • Orientare spre client
  • Cooperare
  • Managementul schimbării
  • Dezvoltarea capitalului uman

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV-ul, indicând postul solicitat însoţit de o scrisoare de intenţie, la adresa: mun. Chişinău, bd. Stefan cel Mare şi Sfânt 81a, bir. 409, sau prin e-mail: resurse.umane@mobiasbanca.md; tel. 0 22 812 461

Model scrisoare de intentie puteti descarca de aici.

Mobiasbanca

Despre companie

"Mobiasbancă"este printre primele bănci ale Republicii Moldova. O bancă inovativă ce s-a dezvoltat dinamic pe parcursulactivităţii sale.Bancă comercială universală orientată spre deservirea atât a clienţilor corporativi, cât şi a celor ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 3 - 5 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Mobiasbanca
  • Full Time
  • 27.12.2017
  • Full Time
  • 23.09.2017
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat