locuri-de-munca

Şef de producere în pizzărie (Briceni)

  • Alimer Comert

    Mob. 068115564 Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 101
    Full Time
    Publicitate 12.07.2017 1 lună în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Suntem prezenţi deja în nouă oraşe ale ţării şi includem marketuri, pizzarii, şi restaurante, cu un decor original, produse de calitate şi o bucătărie remarcabilă. La moment ne lărgim cu paşi siguri pentru că suntem o echipă de profesionişti care muncesc cu devotament . Suntem “Alimer Comerţ” o companie prosperă în Moldova! Şi anunţăm concurs de angajare pentru „Pizza Family” Briceni la postul:

    Astăzi suntem la un nivel atît de înalt datorită profesionalismului şi devotamentului fiecărui angajat!

    Sarcinile de bază:
    - Organizarea şi planificarea eficientă a lucrului în secţie;
    - Asigurarea disciplinii de lucru şi a stării sanitare în secţie;
    - Organizarea îndeplinirii cantitative şi calitative a comenzilor;
    - Întocmirea documentaţiei necesare;
    - Evidenţa bunurilor materiale în secţie.
    - Lucrul cu furnizorii; comandarea materiei prime.

    Cerinţe faţă de candidat:
    - Studii în domeniul alimentaţie publică;
    - Experienţa de muncă în domeniul producerii este obligatorie;
    - Deţinerea calităţilor: responsabilitate, disciplină, organizare;
    - Abilităţi de a coordona situaţii neprevăzute.

    Oferim:
    - Salariu în dependenţă experienţă;
    - Posibilităţi de creştere şi dezvoltare;
    - Grafic de muncă: luni- vineri, ora 8:00- 19:00, sîmbătă cîteva ore.

    Asteptam CV-ul la adresa de E-mail lucru.nord@mail.ru  cu indicarea postului la care pretindeti.
    Tel. 068115564

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 20.04.2016

    Companie
    • Full Time
    • 23.05.2017
    • Full Time
    • 13.06.2017