locuri-de-munca

Sef de echipa

  • PfB Collection

    Mob. Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 57
    Full Time
    Publicitate 13.11.2017 24 zile în urmă

    Domeniu

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    In legatura cu extinderea, Compania "PfB Legal Consulting", companie de colectare a datoriilor care activează pe piaţa Republicii Moldova din anul 2009, angajeaza personal:

    Funcții și responsabilități:
    - Conducerea echipei de colectori;
    - Monitorizarea executarii planului de catre echipa;
    - Motivarea echipei prin comunicare şi feedback continuu;
    - Implicare activă în soluţionarea problemelor întâmpinate de colectori;
    - Întocmirea rapoartelor necesare.

    Cerințe față de candidat:
    - Studii superioare (economie, drept);
    - Experienţă într-o pozitie similară minimum 1 an;
    - Cunoașterea PC: programele WORD, Excel, Internet
    - Cunoașterea limbilor: de stat, rusă – excelent;
    - Aptitudini organizatorice și comunicative;
    - Calitați de lider;
    - Gindire analitică.

    Condiții:
    - Pachet salarial motivant și alte bonusuri;
    - Instruire din partea companiei;
    - Intreg pachet social;
    - Oportunitatea dezvoltarii unei cariere intr-o echipa de profesionisti.

    Vă invităm să expediati CV-ul Dvs la adresa de e-mail: job@pfbc.md
    Telefon: 060132233 (Oxana)

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    PfB Collection
    • Full Time
    • 27.10.2017
    • Full Time
    • 29.08.2017
    • Full Time
    • 03.11.2017