Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Șef al departamentului de Marketing

SBC HR

44 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați

Echipa SBC-HR lansează concursul pentru postul de Șef al departamentului de Marketing

 Clientul nostru – companie de creditare cu filiale în toată țara.

Companie oferă:

- Angajare oficială

- Program de lucru: Luni- Vineri, de la ora 09:00 până la 18:00

- Pachet social inclus

- Instruire profesională

Responsabilități:

- Elaborarea planului de marketing și bugetului pentru acțiuni de promovare

- Planificarea, organizarea si desfasurarea activitatilor de marketing, promotii publicitare, promotii PR si analiza eficienta a acestora

- Organizarea unor activitati pentru a promova si a consolida proiectele companiei prin intermediul retelelor sociale promotii PR si alte metode de promovare;

- Verificarea textelor și materialelor video pentru publicare pe site

Cerinţe:

- Studii superioare în marketing sau PR

- Experiență de lucru în domeniul marketingului

- Experiență de lucru în top management

- Cunoașterea excelentă ale limbilor română și rusă

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: job@sbc-hr.md

Telefon: +373 68695904

SBC HR

Despre companie

Агентство Кадровых Решений «SBC-HR» — это единственная компания- провайдер готовых комплексных решений в области управления персоналом и организационного управления. Мы гарантируем, что обратившись к нам, Вы получите технологию, инструмент или специалиста, максимально отвечающего Вашим ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

ACCEMOB GRUP SRL
  • Full Time
  • 13.08.2018

SBC HR
  • Full Time
  • 22.05.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat