locuri-de-munca

Sef adjunct Departamentul Comercial

  • BC COMERTBANK SA

    Mob. Tel/Fax. 022 839-783, fax 022 839-840
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 1
    Vizualizări: 112
    Full Time
    Job Nr. 45981 24 zile în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 5 - 10 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    VIP
    client

    Descriere post vacant

    BC"COMERTBANK"S.A. anunta concurs pentru suplinirea postului vacant de:

    Cerințele generale față de candidat:

    1. Studii economice superioare complete;
    2. Cunoştinţe temeinice privind legislaţia bancară (cunoștințe din domeniul prevederilor BASEL și SIRF – este un avantaj);
    3. Limbi străine – cunoaşterea avansată a limbilor rusă şi engleză;
    4. Capacităţi analitice şi de previziune;
    5. Capacitate de a percepe şi de a estima riscul aferent activităţii bancare;
    6. Capacităţi de organizator şi conducător;
    7. Cunoaşterea produselor bancare
    8. Cunoștințe din domeniul marketing
    9. Operare calculator – pachetul Microsoft Office, cunoştinţe de navigare pe internet;
    10. Experienţă în domeniu minim 5 ani.
    11. Ţinută impecabilă.
    12. Reputație civică și integritate moral-psihologică.

    Persoanele interesate sunt invitate să trimită CV prin e-mail: secretary@comertbank.md sau la numărul de fax. 022 839-840

    Informaţii suplimentare la numarul de telefon 022 839-783.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    Mobiasbanca
    • Full Time
    • 02.06.2017
    • Full Time
    • 23.03.2016
    • Full Time
    • 04.10.2016