locuri-de-munca

Secretară

  • Editura Prut International

    Mob. 068 044 899 Tel/Fax. 022 74 93 18
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 4
    Vizualizări: 205
    Full Time
    Publicitate 23.06.2017 1 lună în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Cerințe:

    • studii superioare
    • exprimare corectă în limba română
    • o bună cunoaştere a programelor Word, Excel
    • comunicare eficientă
    • responsabilitate
    • punctualitate
    • flexibilitate
    • operativitate
    • cunoaşterea limbii engleze reprezintă un avantaj

    Responsabilități:

    • activitate organizatorică de birou
    • recepționarea, procesarea corespondenței
    • redactarea documentelor de protocol
    • însușirea, în timp util, a portofoliului editurii (titluri/colecții de cărți)
    • putere decizională în limitele de competență stabilite

    Oferta angajatorului:

    • orar de muncă de 8 ore, 5 zile pe săptămână
    • pachet social complet
    • salariu motivant

    Scrisorile de intenţie și CV-urile pot fi trimise pe adresa olga.stanciu@prut.ro.
    Persoanele selectate vor fi contactate în vederea susţinerii unui interviu.

    Relaţii la tel.: 022 74.93.18; 022 75.18.74

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 21.06.2017
    • Full Time
    • 26.06.2017

    DE international
    • Full Time
    • 18.05.2017