locuri-de-munca

Secretar al conducătorului

  • MAIB

    Mob. Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 10
    Vizualizări: 555
    Full Time
    Job Nr. 43277 2 luni în urmă

    Detalii job

    • Studii: Medii speciale
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    VIP
    client

    Descriere post vacant

    Departamentul Resurse Umane şi Organizare anunţă postului vacant de:

    Serviciul Secretariat
    (amplasare la sediul din strada Miron Costin)

    Misiune post: Asigură asistenţa necesară şi eficientă a activităţii conducătorului, gestionează agenda acestuia, ţinerea lucrărilor de secretariat, aferente activităţii Vicepreşedintelui curator.

    Profilul candidatului:

    • cunoaşterea limbii engleze la nivel mediu, cunoașterea la nivel avansat va constitui un avantaj;
    • respectarea confidenţialităţii documentelor;
    • experienţă şi abilităţi practice în organizarea lucrărilor de secretariat şi de asistenţă a conducătorului întreprinderii, organizaţiei, va constitui un avantaj;
    • abilităţi de lucru independent şi  în echipă;
    • abilităţi avansate de comunicare;
    • rezistenţă la stres;
    • orientare spre client şi rezultat.

    Persoanele interesate să candideze la postul respectiv sunt invitate să transmită CV-ul prin e-mail: resurseumane@maib.md

    Vor fi contactate doar persoanele selectate.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 11.10.2017

    BIZON WGD FACTORY
    • Full Time
    • 29.08.2017