Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Reprezentant Vinzari Limba Engleza

Eminia Trading

223 vizualizări
La acest job au aplicat: 2 candidați
Data publicării: 10.11.2017
2 luni în urmă

Compania Germana Eminia Trading GmbH angajează Reprezentant Vinzari Limba Engleza

Responsabilitati de baza:
- Contactarea telefonica a potentialilor clienti dintr-o baza de date existenta si vinzarea produselor companiei
- Mentinerea unei bune comunicari cu fiecare client in parte
Cerinte:
- Nivel avansat de vorbire/scris in Limba Engleza
- Abilitați de comunicare si relaționare cu clienții
- Cunoștințe minime de operare PC
Se ofera:
- Salariu + comision
- Prânzurile achitate
- Training-uri
Va rugam sa expediati CV-urile pe adresa de e-mail: moldovajob@eminiatrading.com si sa mentionati in subiect pozitia pentru care aplicati.

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: 8000 - lei
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

HR-Consulting
  • Full Time
  • 24.10.2017

HR Consulting
  • Full Time
  • 20.12.2017
  • Full Time
  • 20.04.2017
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat