locuri-de-munca

Reprezentant Vinzari Limba Engleza

  • Eminia Trading

    Mob. Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 1
    Vizualizări: 42
    Full Time
    Publicitate 10.11.2017 13 zile în urmă

    Detalii job

    • Studii: Medii speciale
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: 8000 - lei

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Compania Germana Eminia Trading GmbH angajează Reprezentant Vinzari Limba Engleza

    Responsabilitati de baza:
    - Contactarea telefonica a potentialilor clienti dintr-o baza de date existenta si vinzarea produselor companiei
    - Mentinerea unei bune comunicari cu fiecare client in parte
    Cerinte:
    - Nivel avansat de vorbire/scris in Limba Engleza
    - Abilitați de comunicare si relaționare cu clienții
    - Cunoștințe minime de operare PC
    Se ofera:
    - Salariu + comision
    - Prânzurile achitate
    - Training-uri
    Va rugam sa expediati CV-urile pe adresa de e-mail: moldovajob@eminiatrading.com si sa mentionati in subiect pozitia pentru care aplicati.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 11.09.2017
    • Full Time
    • 03.05.2016
    • Full Time
    • 08.09.2017